Zafer Partisi Lideri Ümit Özdağ, Suriyelilerin Suriye’ye dönmesi için imza kampanyası başlatacaklarını duyurdu!

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Suriyelilerin Suriye’ye dönmesi için ülke genelinde imza kampanyası başlatacaklarını duyurdu.

Zafer Partisi Lideri Prof. Dr. Ümit Özdağ, Suriyelilerin Suriye’ye dönmesi için ülke genelinde imza kampanyası başlatacaklarını bir video ile duyurdu.

Ümit Özdağ yayınladığı videoda, ” Ülkemizde yaşayan 5.3 milyon Suriyeli sığınmacının Türkiye için ne kadar ağır bir ekonomik, politik, kültürel ve jeopolitik yük olduğu Türk halkı tarafından biliniyor. Türk halkının kendilerine göstermiş olduğu şefkate karşı olumlu cevap verdiklerini söylememiz ne yazık ki mümkün değil. Bir Türk’ün bence gayet haklı olan sitemine karşı medyada bir muz kampanyası başlatan Suriyeli sığınmacıların, ülkemizi sevmedikleri Türk halkından hiç hoşlanmadıkları, ortaya çıkmış durumda. Zafer Partisi, bütün Türkiye’de bir imza kampanyası başlatıyor. Ve bu imza kampanyasının amacı Suriyelilerin Suriye’ye dönmesi için Türk halkının desteğini almak. Bizi sevmeyenleri biz de sevmiyoruz. Bir an önce ülkelerine dönmeleri için elimizden geleni yapacağımızın sözünü veriyoruz.