Türk Ordusu PKK’yı Nasıl Yendi?

TÜRKİYE PKK’YA NASIL TESLİM OLUYOR?

•              Bazılarının iddialarına göre Türk ordusu 25 yıl süren savaştan sonra PKK’ya yenildi.

•              Bazıları, AKP Hükümeti’nin yenik TSK ile galip gelen PKK arasında arabuluculuk yaptığını ileri sürüyorlar.

•              Bazı yazarlara göre dağdan inen PKK değil, TSK.Antalya’da Polis Akademisi Terörle Mücadelede Mükemmelleşme Merkezi tarafından düzenlenen uluslararası terör toplantısında hakkında bildiri sunulmayan tek terör örgütü PKK. Bu sırada PKK’lı teröristler, Hakkari’de bir polis memuru ve iki kardeşini eşi ve çocuklarının önünde katlediyorlar.

PKK’lılar, Habur Sınır Kapısı’ndan zafer kazanmış Romalı lejyonerler gibi giriyorlar. Kendilerine sınırda “asimetrik hukuk” uygulaması yapılıyor. “Pişman olmadık ve A. Öcalan’ın emri ile geldik” diyen PKK’lılar,“Tamam bunu duymamış olalım” denilerek serbest bırakılıyor. Ne oldu, ne oldu da? PKK ile mücadele politikası terk edilerek müzakere süreci başlatıldı. Yoksa hakikaten PKK TSK’yı ve Türkiye’yi yendi mi? Türkiye’nin PKK’ya karşı savaşı yanlış bir savaş mıydı? 4241 subay ve asker, 218 polis, 1380 köy korucusu ve 5669 vatandaşımız boşuna mı hayatlarını kaybettiler?